Üretim

Üretim

Tecrübeli çalışanlarımızdan kaliteli üretimimiz…

Özenle seçilmiş olan ve sütte uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından sürekli kontrol ve gözetim altında bulunan sütlerin işletmeye gelmesiyle başlayan süt serüvenimiz ürettiğimiz ürünlerin siz değerli müşterilerimizin sofralarına ulaşıncaya kadar devam etmektedir.

Bu uzun soluklu yolculuğumuzda; kaliteli ve güvenli gıdalar üretebilmek için üretimin her aşamasında yaptığımız kalite kontrol çalışmalarını titizlikle yürütmekte ve ürünlerimizin standartlara uygunluğunu sürekli tespit etmekteyiz. Bu amaçla işletmemizde bir adet süt alım laboratuvarı, bir adet kimya laboratuvarı ve bir adet de mikrobiyoloji laboratuarı bulunmaktadır.

Üretimde kalite ve güvenli gıdaya giden yolun nitelikli eleman gücünden geçtiğinin bilincinde bir işletme olarak; kadromuzda konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilmektedir. Bunun yanı sıra düzenli olarak eğitim toplantıları düzenlenmekte ve işletmede sürekli bilinç hali oluşturulmaktadır.

Çok yakında daha büyük bir fabrikada daha fazla süt ürünleri çeşidiyle, güvenilir ve sağlıklı ürünleri sizinle paylaşma isteği ile bu konuda gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

Kaliteli üretimin oluşumunun nitelikli eleman gücünden geçtiğinin bilincinde olarak, işletmemizde konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilerek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülmektedir. Gelişen ve değişen dünya standartları doğrultusunda, gıda güvenliği ile ilgili yürütülen çalışmalar 2007 yılından itibaren ISO 22000 şartlarına uygun hale getirilerek belgelendirilmiştir.

Tüm Ürünlerimiz